Na zlepšení našich služeb používáme cookies. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Antibakteriální pánské boxerky řady Comfort

Antibakteriální anatomicky tvarované pánské boxerky. Vysoce kvalitní komfortní spodní prádlo využívající nanotechnologii.

Více informací

Dostupnost: Skladem u dodavatele

601 Kč

Pánské antibakteriální boxerky řady Comfort

Zvláště tenké a lehké funkční prádlo pro muže. Díky své flexibilitě se přimkne těsně k pokožce a vytvoří "druhou kůži". Funkční prádlo pro vás všechny, kteří jste si oblíbili sport a pohyb v létě, v teplejším počasí a v halách, nebo při cestování, když se mírnější teploty střídají. Vhodné také pro všechny intenzivní pohybové aktivity v chladném počasí, když se vaše tělo samo dostatečně zahřívá. Jemný úplet z hebkého polypropylenu obsahuje nanočástice stříbra (nanotechnologie).

Nanotechnologie při výrobě vlákna boxerek

Účinné látky, tedy ionty stříbra, jsou obsaženy v celém objemu vlákna, jsou bezpečné, nedráždí vaši pokožku a nezpůsobují alergie. Stříbro také aktivně omezuje množení bakterií a ničí i odolné bakterie, čímž poskytuje trvalou dlouhodobou ochranu proti zápachu.

Speciální úplet a materiál boxerek

Použité jemné polypropylenové vlákno je nenasákavé, tím odvádí Váš pot na povrch úpletu, nestudí na pokožce a zajišťuje tepelný komfort vašemu tělu.
  

Odvede pot a udrží vaše tělo v optimálním tepelném komfortu při sportu, práci, ve volném čase a cestování. Zajistí vám pocit čistoty po dlouhou dobu. Je vyrobeno z příjemného a lehkého materiálu, rychle schne a odolává ušpinění.

 

Materiál je 9x pevnější než bavlna, což mu zajišťuje odolnost proti mechanickému opotřebení. Použití plochých švů a celkové velmi kvalitní zpracování prádle zaručuje vysokou životnost a užitnou hodnotu. Naše výrobky nemusíte prát po každém použití, čímž aktivně přispíváte k ochraně životního prostředí, šetříte svůj čas a peníze.

Antibakteriální boxerky jsou vhodné pro:

Sport a pohyb v létě, v teplejším počasí, sport prováděný v halách a halové sporty a hry, cestování, pracovní aktivity, vhodné do střídajících se mírnějších teplot. Je také vhodné jako jedna z vrstev pro intenzivní pohybové aktivity v chladném počasí, kdy se tělo samo dostatečně zahřívá (cyklistika, nordic walking, snowboarding, motoristické sporty, lyžování, volný čas, zimní sporty, treking, vodní sporty, turistika, pobyt v přírodě a všechny ostatní aktivity v outdooru). 

 

Tento výrobek doporučujeme oblékat jako první vrstvu v mírném počasí nad teplotou 0 °C.


 

Vhodné do okolních teplotních podmínek:

 • mírné
 • chladné

Vhodné pro fyzickou aktivitu:

 • střední
 • vysokou

Vlastnosti boxerek řady Comfort:

 • aktivně ničí i odolné bakterie
 • zabraňuje tvorbě zápachu
 • přiléhavý anatomický střih
 • netlačící ploché švy
 • příjemný a lehký materiál
 • odvádí pot a nestudí
 • rychleschnoucí a odolné ušpinění
 • odolné mechanickému opotřebení
 • 9x pevnější materiál než bavlna
 • vysoká životnost a užitná hodnota
 • není nutné prát po každém použití

 

Pro zajištění optimální funkce doporučujeme:
zachovávejte v chladném počasí vždy systém jednotlivých vrstev:

 

1.vrstva - antibakteriální funkční prádlo
odvod potu od pokožky, regulace teploty, eliminace rozmnožování bakterií a následného zápachu
 

2.vrstva - termoizolační nenasákavý oděv
transportuje vodní páru dál od těla, chrání před chladem
 

3.vrstva - nepromokavý paropropustný oděv
propustí vodní páru z termoizolační vrstvy, chrání před větrem a vnější vlhkostí nebo deštěm

Použitý materiál při výrobě boxerek

Vyrobeno z materiálu NanoAgent Comfort (100% polypropylenu s nanoAg - nanočásticemi Stříbra) a tedy s permanentní nesepratelnou ochranou proti bakteriím a následnému zápachu. Zajistí vám pocit čistoty na dlouhou dobu.

Prečo vlastne polypropylén?

Výrobky vyrobené z polypropylenu odolávají vodě, anorganickým kyselinám, zásadám a solím. Výrobky tedy odolávají agresivnímu prostředí, které je pak vytvářeno, nemění vzhled, netvoří "mapy" a zůstávají barevně stálé. Polypropylen má také velmi dobrou odolnost vůči UV záření.
 

Polypropylen má velmi malou nasákavost, je lehčí než voda a plave na ní. Malá nasákavost způsobuje velmi rychlé vysychání. Výrobky z polypropylenového vlákna transportují molekuly vodní páry kapilárními kanálky. Způsob pletení výrobku zajišťuje okamžitý odvod potu od pokožky.

 

Péče o boxerky, způsob údržby

 

Tabulka velikostí

Hodnocení 
20.04.2017

  Napsat svou recenzi !

  Napsat recenzi

  Antibakteriální pánské boxerky řady Comfort

  Antibakteriální pánské boxerky řady Comfort

  Antibakteriální anatomicky tvarované pánské boxerky. Vysoce kvalitní komfortní spodní prádlo využívající nanotechnologii.

  Napsat recenzi

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

  Produkty ve stejné kategorii: 26