Na zlepšení našich služeb používáme cookies. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Ukázka NanoProm produktů v praxi

Firma NanoProm Vám přináší NANO produkty, které využívají tuto revoluční technologii a díky přizpůsobené aplikací "udělej si sám" pro koncové zákazníky, jejich použití zvládnete bez problémů i Vy! Ve spolupráci s výzkumníky a odborníky na nanotechnologie hlavně v Německu, ale také v jiných zemích EU, Vám přinášíme pokrokové vysoce kvalitní produkty. Od teď máme pro Vás stránky přeloženy i do maďarštiny. Navštivte NanoProm.hu.

 

Prohlédněte si video, na kterém uvidíte, co nano produkty dokáží

 

Klikněte na odkaz níže a zobrazí se Vám produkty rozděleny podle toho, kde je můžete využít.

Využití NanoProm produktů podle kategorií

 

Změňte svět okolo Vás a objevte možnosti, jak si usnadnit život!

Na této stránce naleznete produkty na ošetření povrchů, úpravu povrchů a impregnaci povrchů za pomoci nanočástic SiO2, jakož i oblečení využívající pozitivní vlastnosti nanočástic stříbra.

Ošetřený povrch nabude unikátní vlastnosti, jako vyšší odolnost vůči vodě (hydrofobie - vytvoří se efekt lotosového listu), odolnost vůči olejům (oleofobie) a ostatním tekutinám, prodlužuje životnost ošetřených povrchů, redukuje zachytávání a množení bakterií. Díky UV stabilitě, odolnosti vůči běžným čisticím prostředkům a odolnosti vůči oděru je životnost ochrany dlouhodobá. Díky velikosti nano částic povrch nemění svůj vzhled, schopnost "dýchat" ani pocit při dotyku.

Využití nanotechnologických produktů je v podstatě bez hranic a záleží jen na vaší představivosti, jaký problém Vám vyřeší. Samozřejmostí je množství možností použití, které naleznete v rámci popisů jednotlivých produktů. Budeme rádi, pokud Vás jimi inspirujeme.

 

Neviditelná ochranná nano vrstva vytvoří

  • Efekt "lehkého čištění“ – Nečistoty jako vodní kámen, prach, skvrny, mastnota a jiné nedokáží na povrch do takové míry přilnout, nakolik je mezi povrchem a nečistotou ochranná vrstva. Na její odstranění postačuje většinou pouze mokrý hadr, bez použití čisticích prostředků. Odstranění je nesrovnatelně jednodušší. Upravený povrch také redukuje zachytávání a množení bakterií.
  • Efekt "samočištění“ – Díky tomu, že nečistoty jsou na ochranné nano vrstvě, dokáže déšť sám na některých površích smýt velkou část nečistot. Názornou ukázku tohoto efektu se podívejte na následujícím odkazu Samočistící efekt.
  • Efekt zvýšené bezpečnosti při cestování autem použitím revolučního produktu NANO neviditelné tekuté stěrače. Přesvědčte se o tomto efektu sami zhlédnutím následujícího videa.

 

Nanotechnologie v antibakteriálním funkčním oblečení

Přinášíme Vám kvalitní antibakteriální funkční prádlo, ve vláknech kterého jsou nanočástice stříbra. Tento funkční textil v kombinaci s kvalitním úpletem odborníků na nanotechnologie v textilním průmyslu se postará o následující vlastnosti produktů:

  • permanentní antibakteriální a antimikrobiální funkce,
  • dlouhodobá proti zápachová funkce (výrobky vydrží bez zápachu i několik dní, takže se nemusí po každém použití prát - šetří váš čas, peníze a životní prostředí),
  • zaručený pocit hygienické čistoty,
  • výrobky není nutné žehlit,
  • jsou rezistentnější vůči mastnotě, olejům a kyselinám.