Na zlepšení našich služeb používáme cookies. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

O nás

Jsme firma, která spolupracuje s výzkumníky a odborníky z Německa v oblasti povrchových úprav, ochraně a zušlechťování povrchů, jakož i impregnaci povrchů vůči téměř všem tekutinám. Provozujeme internetové obchody s nanotechnologií na NanoProm.sk, NanoProm.eu, NanoProm.hu a NanoProm.cz.

Naším cílem je rozšířit povědomí o nových způsobech povrchových úprav na bázi nanotechnologie. Klademe si za cíl stát se silnou součástí vývoje a rozvoji nanotechnologie na Slovensku a v okolních zemích. Chceme pro vás budovat značku, která bude ekvivalentem kvality a využití této revoluční nové technologie. Naše produkty vám ušetří čas, peníze a zvýší vaši bezpečnost při cestování autem.

Pokud máte specifické požadavky na ochranu nebo úpravu povrchu, neváhejte nás kontaktovat a společně najdeme řešení vašeho problému. Možnosti využití nanotechnologie ať už ve výrobě, prodeji koncovým zákazníkům, ale také v oblasti služeb a čisticích společností jsou daleko větší než možnosti zmiňované na této stránce. Snažíme se rozšiřovat náš sortiment produktů tak, abychom vám přinesli co nejvíce výhod této inovativní technologie.