Na zlepšení našich služeb používáme cookies. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Odstraňovač grafitů a tagů IG 113

Extra silný odstraňovač grafitů a tagů ANTIGRAFFITI IG 113je speciálně vyvinutý gel pro čištění grafitů, tagů, starých nátěrů a laků. Spotřeba produktu v závislosti na savosti povrchu je 0,1 - 0,4 l / m2.

Více informací

Dostupnost: Tento produkt již není na skladě

3 959 Kč

ANTIGRAFFITI IG 113 GEL - EXTRA SILNÝ ODSTRAŇOVAČ GRAFITŮ

ANTIGRAFFITI IG 113 je speciálně vyrobený GEL pro extra silné čištění tagů, grafitů, starých nátěrů a laků, které jsou aplikovány na materiálech, jako jsou barvy, fasády, kameny, karoserie, dřevo a na některé plastové povrchy. Je ideální k vysoce efektivnímu a ekonomickému odstraňování široké palety nátěrů, ale také na dvousložkové systémy, teplem vytvrditelné systémy a dokonce i na systémy na bázi derivátů celulózy, akrylových pryskyřic, vinylů, aminoplastů, polyesterů, fenolů, jedno a dvousložkových epoxidových pryskyřic, jedno a dvousložkových polyuretanů používaných v průmyslu, kde výrazně zlepšuje ekonomické (nízké ztráty odpařováním), pracovní (velmi snadná aplikace, GEL) a bezpečnostní podmínky.

 

Tento produkt umožňuje snížit používané množství až o 30% oproti obvyklým přípravkům. Má mnohem větší krycí schopnost než většina tradičních odlakovačů, díky své SMÁČIVOSTI, své optimální rychlosti odpařování a svojí snadnou aplikací bez nebezpečných faktorů.

 

Je určen pro odstraňování z ploch ošetřených antigraffiti ochranou IG 110, IG 115, IG 335 A IG 665. Jeho působení je možné kdykoliv zastavit, a tím minimalizovat riziko poškození původního povrchu. Selektivní čištění: odstraňuje grafity bez poškození podkladu, na kterém byl aplikován. Pokud je grafity a nátěr stejného charakteru a složení, selektivní odstranění grafity není možné.

 

Nanášení

 

Čištění

 

Doporučení

Vždy se doporučuje odstranit grafity co nejdříve po jejich aplikaci. Některé barvy obsahují pomalu odpařující se těžká rozpouštědla, které se před vytvrzením mohou dostat do podkladu. Pokud bude odstraňovač grafitů aplikován příliš dlouho, může poškodit podklad do hloubky barev a struktury. Odstraňování graffiti z nátěrů nebo z plastů je vždy citlivá operace. Účinek musí být silný, ale musíte správně zvolit čas, kdy IG 113 GEL smýt a tím jeho působení přerušit, aniž by došlo k poškození podkladu. PROTO JE NUTNÉ SI VŽDY UDĚLAT TEST a podle něj zvolit čas smytí.

Aplikace odstranění graffiti

Produkt připraven k použití. Před použitím JE NUTNÉ SI VŽDY UDĚLAT TEST. Naneste přípravek krouživým způsobem na grafity nebo tag. Počkejte tak dlouho, až se grafity naruší a rozpustí, pak je setřete jemnou utěrkou, popřípadě opláchněte vodou. Opakujte tento postup, abyste důkladně a zcela odstraněny stopy barvy rozpuštěných první operací. Nakonec otřete měkkým hadříkem do sucha. Plochy ošetřené antigrafiti ochranou IG 110 nebo IG 115 se mohou společně s grafity odstranit i 1. vrstva ochranného nátěru. Pro zaručení spolehlivé antigrafiti ochrany je potřeba tuto vrstvu znovu nanést. Pokud byla ochrana IG 335 nebo IG 665 není nutné ji aplikovat znovu.

Doporučené nanášení:

válečkem, štětcem s přírodními vlákny, utěrkou. Balení: 5L, 20L, 30L nebo 200L. Spotřeba (v závislosti na savosti povrchu): 0,1 – 0,4 l/m2.

Napsat recenzi

Odstraňovač grafitů a tagů IG 113

Odstraňovač grafitů a tagů IG 113

Extra silný odstraňovač grafitů a tagů ANTIGRAFFITI IG 113je speciálně vyvinutý gel pro čištění grafitů, tagů, starých nátěrů a laků. Spotřeba produktu v závislosti na savosti povrchu je 0,1 - 0,4 l / m2.

Napsat recenzi

Produkty ve stejné kategorii: 9