Na zlepšení našich služeb používáme cookies. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Dámské funkční tílka v různých barvách řady Comfort

Anatomicky tvarované ženské tílko. Na výběr je 5 různých barev. Tílko dokonale přilne na tělo a udrží jej v tepelném komfortu. Aplikace nanotechnologie v textilním průmyslu zajistí, že tílko je antibakteriální a zabraňuje tvorbě zápachu.

Více informací

Dostupnost: Skladem u dodavatele

547 Kč

Tenké antibakteriální funkční tílko Nanobodix Comfort pro ženy

Zvláště tenké a lehké funkční tílko pro aktivně žijící ženy. Materiál je tenčí než série An-Atomic a proto se hodí více do teplejšího počasí. Díky své flexibilitě se tričko přimkne těsně k pokožce a vytvoří "druhou kůži". Na výběr je tílko v pěti barvách.

 

Funkční tílko pro vás, které jste si oblíbili sport a pohyb v létě, v teplejším počasí a v halách, nebo při cestování, kdy se mírnější teploty střídají. Vhodné také pro všechny intenzivní pohybové aktivity v chladném počasí, když se vaše tělo samo dostatečně zahřívá.

Nanočástice stříbra v materiálu tílka

Jemný úplet z hebkého polypropylenu obsahuje nanočástice stříbra. Účinné látky, tedy ionty stříbra, jsou obsaženy v celém objemu vlákna, jsou bezpečné, nedráždí vaši pokožku a nezpůsobují alergie. Stříbro také aktivně omezuje množení bakterií a ničí i odolné bakterie, čímž poskytuje trvalou dlouhodobou ochranu proti zápachu.

Výhody polypropylenu jako materiálu termo tílka

Použité jemné polypropylenové vlákno je nenasákavé, tím odvádí Váš pot na povrch úpletu, nestudí na pokožce a zajišťuje tepelný komfort vašemu tělu. Úplet odvede pot a udrží vaše tělo v optimálním tepelném komfortu při sportu, práci, ve volném čase a cestování. Zajistí vám pocit čistoty po dlouhou dobu.

 

Materiál je 9x pevnější než bavlna, což mu zajišťuje odolnost proti mechanickému opotřebení. Použití plochých švů a celkové velmi kvalitní zpracování prádle zaručuje vysokou životnost a užitnou hodnotu. Naše výrobky nemusíte prát po každém použití, čímž aktivně přispíváte k ochraně životního prostředí, šetříte svůj čas a peníze.

 

Vyrobeno z materiálu NanoAgent Comfort (100% polypropylenu s nanoAg - s nanočásticemi stříbra) a tedy s permanentní a nesepratelnou ochranou proti bakteriím a následnému zápachu.

Tílka Nanobodix Comfort jsou vhodné pro

Vhodné pro: Sport a pohyb v létě, v teplejším počasí. Sport prováděn v halách a halové sporty a hry, cestování, pracovní aktivity, vhodné do střídajících se mírnějších teplot.

 

Je také vhodné jako jedna z vrstev pro intenzivní pohybové aktivity v chladném počasí, kdy se tělo samo dostatečně zahřívá jako cyklistika, nordic walking, snowboarding, motoristické sporty, lyžování, volný čas, zimní sporty, treking, vodní sporty, turistika, pobyt v přírodě a všechny ostatní aktivity v outdooru.

 

Tento výrobek doporučujeme oblékat jako první vrstvu v mírném počasí nad teplotou 0°C.

Shrnutí vlastností termo tílka řady Comfort

 • aktivně ničí i odolné bakterie
 • zabraňuje tvorbě zápachu
 • přiléhavý anatomický střih
 • netlačící ploché švy
 • příjemný a lehký materiál
 • odvádí pot a nestudí
 • rychleschnoucí a odolné ušpinění
 • odolné mechanickému opotřebení
 • 9x pevnější materiál než bavlna
 • vysoká životnost a užitná hodnota
 • není nutné prát po každém použití

 

Péče o termo trička a způsob údržby

 

Tabulka velikostí

Hodnocení 
18.12.2020

  Hodnocení 
  18.12.2019

   Napsat svou recenzi !

   Napsat recenzi

   Dámské funkční tílka v různých barvách řady Comfort

   Dámské funkční tílka v různých barvách řady Comfort

   Anatomicky tvarované ženské tílko. Na výběr je 5 různých barev. Tílko dokonale přilne na tělo a udrží jej v tepelném komfortu. Aplikace nanotechnologie v textilním průmyslu zajistí, že tílko je antibakteriální a zabraňuje tvorbě zápachu.

   Napsat recenzi

   Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

   Produkty ve stejné kategorii: 23